Корисні лінки

Сварочные аппараты купить с доставкой по Украине

Клуб будущих мам Mamaclub

Сварочный инвертор купить в Киеве

 

Рейтинг@Mail.ru
Rambler's Top100

Як виховати у хлопця справжній чоловічий характер

Мама, у котрої є син, завжди буде відрізнятися від суто дівчачої матусі. Твердості в характері і суврості в тоні їй не уникнути. Хлопці мають свої особливості виховання, і про них ми поговоримо нижче.

 

Хлопці потребують довіри і самостійності

 

Надмірна опіка, навіть зовсім крихітного чоловіка одного року від народження, буде гарантовано викликати агрессію і гнів. Він буде почуватися безпомічним і нещасним. Його чоловіча енергія дослідника і переможця не буде знаходити свого розвитку і вираження.

 

Для хлопчика важливо, що йому довіряють щось робити самому. Тому, навіть якщо мама дуже спішить, а карапуз довго, вперто (але сам!!!) завязує шнурки, треба зціпити зуби і терпіти. Самій звичайно, швидше, але ж ми хочемо виростити справжнього чоловіка, а не тютю. Хлопчику важливо давати простір для самостійної діяльності і власних, хай і дрібних, перемог. Цей простір потрібно ввесь час розширювати, а успіхи заохочувати виявленням власної гордості.

 

Мотивація

 

З самого раннього віку хлопчик повинен мати мотивацію до діяльності. Це його організовує і направляє. На першому етапі мотивацією може стати отримання батьківського схвалення: "Син у мене – справжній помічник", "Ти у мене богатир, захисник", далі потрібно цілі збільшувати згідно з віком і наявністю здібностей.

 

Мотивація для чоловіків украй необхідна. Шоу на каналі «1+1» під назвою «Джентельменський набір» показало, що наші хлопці, без різниці - це ботан, метросексуал, чи дворовий забіяка - добре засвоїли хлоп’ячі цінності і мають чоловічий характер. Ніхто з них не знітився від фізичних навантажень, всі змогли витерпіти голод, холод, пройтися по склу. Але різна мотивація життя розкидала їх по соціальній драбині дуже відчутно: від наркомана до доцента математики.

Позитивний чоловічий приклад

 

Часто мами, з якихось причин, позбавляють синів турботи і спілкування батька. Цього робити не можна ні в якому разі. Хай тато старається, як уміє, і навіть тоді, коли мамі хочеться як героїні популярного гумористичного серіалу закричати "Валєра, ти хворий?!" краще, все ж , сприйняти ситуацію з гумором і дати чоловікам порозумітися між собою.

 

У випадках, коли батько алкоголік або злочинець, також потрібно уникати яскраво несхвальних відгуків. Коли язик не повертається назвати тата гарною людиною, не варто говорити явно поганих речей. У такій ситуації буде корисно наголошувати на якихось окремих хороших рисах, котрі є у всіх нас. Це важливо для хлопця. На глибинному психологічному рівні завдяки цьому він зможе перейняти позитивну чоловічу енергетику свого роду.

 

Спорт

 

Футбол, волейбол, плавання чи дзюдо - якийсь спорт обов’язково повинен бути у житті кожного хлопця. Він буде загартовувати чоловічий характер, дасть можливість фізично розвинути тіло і укріпить дух. Навіть не весь час, а епізодично, спорт принесе велику користь.

Ініціатива і воля

 

Хлопчики змалку проявляють ініціативу. Якщо її подавляти на перших етапах, в дорослому віці ми стопроцентно отримаємо диванного жителя, без будь-яких зацікавлень. У нього не буде бажання чогось добиватися в житті. Тому ініціативу треба з усіх сил підтримувати, а в крайньому випадку не блокувати надмірною опікою.

 

Хлопчиків бажано виховувати за допомогою прикладу, довіри і мотивації, пояснюючи і оцінюючи. Виховання за допомогою грубої сили, подавлення волі приведе до трагічних наслідків. Саме такі хлопці в майбутньому стають маніяками, домашніми тиранами і залежними від алкоголю, наркотиків чи іншої біди. Тому, абсолютна слухняність у пустунів чоловічого роду річ хоч і бажана, але підозріла. Коли ситуація не загрожує життю дитини, корисно буде дати їм помилятися, відповідати за наслідки своїх пустощів і робити правильні висновки.

Комментарии: 0