Корисні лінки

Сварочные аппараты купить с доставкой по Украине

Клуб будущих мам Mamaclub

Сварочный инвертор купить в Киеве

 

Рейтинг@Mail.ru
Rambler's Top100

Як виховати дівчинку щасливою, успішною і красунею

Нюанси виховання дівчинки можна побачити в очах кожного татуся, котрий має донечку. Вони захоплені і розчулені одночасно, горді і сповнені турботи. Саме таке ставлення і потрібне для того, щоб виросла щаслива і красива жінка.

 

Дівчинці необхідні пітримка, турбота і допомога

 

Мета кожного виховання - зробити дитину самостійною в житті. У хлопчиків і дівчаток ця мета досягається різними шляхами. Жіночій половині людства в дитинстві потрібна постійна можливість отримати допомогу. Немає ніякої різниці, у яких сферах життя дівчинка потребує втручання: спілкування, навчання, захист від ровесників чи щось інше, вона повинна чітко знати, що батьки її підтримають і в потрібний момент вона не залишиться сам на сам зі своїми проблемами. Якщо діяти по протилежному сценарію, дитина сприйме це як байдужість до неї, вона зрозуміє це як відсутність любові, сховається в собі, буде страждати, стане агресивною і врешті решт перестане розвиватися як жінка. Щоб вижити, вона буде змушена набувати чоловічих рис.

 

Це не означає, що дівчинку взагалі корисно позбавляти будь-якої самостійності. Ні, це не так. Важлива потенційна готовність прийти в будь-який момент на підтримку і впевненість в цьому малої. Тоді вона буде почуватися щасливою, відкритою світу, вмітиме приймати допомогу, матиме впевненість в собі і зрештою навчиться самостійно справлятися з життєвими викликами.

Чи можливо виростити красуню?

 

Інтелектуальному розвитку дівчат зараз приділяється достатньо уваги. Але так хочеться, щоб донечка була не лише розумницею, а й красунею. Прийнято вважати, що краса - річ суто генетична і спадкова. Думка ця абсолютно хибна. Вчені довели, що дівчинка виростає гарною тоді, коли її гормональність розвивається в правильному напрямку. А для цього потрібно:

 

1. Ростити доньку в атмосфері прийняття, любові і спокою. Саме спокій в родині найбільш помічний для майбутньої красуні. Коли дівча спокійне, в її організмі виробляються правильні жіночі гормони, а коли вона змушена вести бої, постійно від когось захищатися, навпаки продукується тестостерон, котрий може вбити красунавіть дорослої жінки, не те, що дитини.

 

2. Балувати. Так, майбутню жінку потрібно балувати, вважати на її капризи і різноманітні забаганки. Щоб вирости королевою, не обовязково народжуватися принцесою, але треба рости, як принцеса.

Не буде дівчина красунею, якщо в дитинстві батьки не турбувалися про її потреби в зовнішньму вигляді, не купували їй модного одягу, не відкликалися на її прохання про нові речі. Справа в тому, що неможливість виглядати гарно блокує гормональну систему, потрібні гормони поступають по мінімуму і організм на фізичному рівні не набуває рис жіночності та чарівності. Обличчя залишається по-підлітковому кострубатим, а фігура – недоладною. Помірне виконання забаганок допомагає дівчинці впевнено почувати себе серед ровесників, експериментувати з різними стилями і знаходити те, що підходить їй. Її вміння стежити за собою розвивається поступово. Спочатку це смішні чорні стрілки і густо накладені тіні, а згодом – це вже вишуканий макіяж. А отперіод між ними батькам треба витерпіти з гумором, дати юній красуні поступово «вбитися в пір’я».

 

Застереження

 

Надмірна строгість не бажана, але і "лялькове" виховання, коли весь світ кидається до ніг дитини, шкідливе. Дівчинка повинна знати, що є речі котрих робити не можна, навіть тоді, коли їй цього дуже хочеться. Стервозний характер, можливо, і приносить деякий успіх, але не жіноче щастя.

Комментарии: 2
  • #2

    соломія (Воскресенье, 07 Сентябрь 2014 13:46)

    Я хочу навчитися чаклувати

  • #1

    Олена (Среда, 11 Сентябрь 2013 22:36)

    Моїй донечці вже 1 рік 2 місяці, а вона вже маленька модниця. Дитину не потрібно відволікати від тієї дії чи предмета яким вона зацікавлена, вона підростає і все для неї стає цікавим. Якщо дитина граеться самостійно, то не треба її увагу відволікати на щось інше. Якщо щось може їй зашкодити то потрібно пояснити що цього робити не потрібно.