Корисні лінки

Сварочные аппараты купить с доставкой по Украине

Клуб будущих мам Mamaclub

Сварочный инвертор купить в Киеве

 

Рейтинг@Mail.ru
Rambler's Top100

Вибір центру раннього розвитку

Усі батьки мріють дати своїй дитині лише найкраще. Для багатьох це означає якісна освіта, яка починається майже з народження. Бажання батьків ходити з немовлям у дитячі центри приблизно до дворічного віку не завжди є виправданими. Але вже у півтора-два роки малюк потребує не лише материнського піклування, а й спілкування з однолітками. Тому саме цей вік є найкращим для початку відвідування подібних центрів.

 

Через велику кількість дошкільних закладів, більшість батьків губиться у них, не знаючи який саме обрати. Проте існує декілька важливих критеріїв, яким має відповідати будь-який центр розвитку дитини.

 

Основною вимогою до кожного закладу, що працює з малечею, має бути професійність його співробітників. За посмішкою молоденької викладачки може ховатися відсутність досвіду і належної освіти. Хоча і їх наявність, на жаль, не може гарантувати належного ставлення до дітей. Саме тому батькам рекомендується спостерігати перший час не лише за дитиною, а й за педагогами. Це дозволить також навчитися різним прийомам, які можна використовувати вдома, продовжуючи навчання та розвиток дитини самостійно.

діти

Обирати центр для навчання треба, орієнтуючись на методології, за якими у ньому працюють. Більшість сучасних закладів використовує популярні методики зарубіжних і вітчизняних педагогів (Домана, Монтессорі, Нікітіних). Найкращим варіантом буде знайти місце, де поєднують декілька напрямків, щоб заняття були цікавими і різноплановими.

 

Суттєвим моментом має стати загальний стан приміщення, у якому будуть знаходитися діти. І справа тут не у сучасному ремонті або великій кількості іграшок. Від якості прибирання і дотримання усіх санітарних норм залежить, у першу чергу, здоров’я маляти. А от ціна іграшок і обладнання навряд чи може стати вирішальним аспектом.

У нашому центрі найбільш запитаними є найпростіші іграшки, що дають простір для фантазії і найкраще впливають на розвиток дитини.

 

Все це є важливим, проте не першочерговим. Найістотнішим критерієм має стати комфорт малюка, його бажання навчатися і задоволення від перебування в закладі. Тільки при наявності цих складових центр раннього розвитку дитини може бути по-справжньому корисним.

Оставить комментарий

Комментарии: 0