Корисні лінки

Сварочные аппараты купить с доставкой по Украине

Клуб будущих мам Mamaclub

Сварочный инвертор купить в Киеве

 

Рейтинг@Mail.ru
Rambler's Top100

Тестування до першого класу: які знання обов'язково знадобляться

Наближається осінь, і разом з нею клопіт для батьків, чиї син або донька збираються піти «перший раз у перший клас». Уже позаду дитячий садочок або центр розвитку. Тепер потрібно думати про майбутнє, готуватися: купувати зошити, олівці та ручки, ранець, форму, щоденник й багато інших товарів, які неодмінно знадобляться вашому школяру. Але підготовка до школи складається не тільки з придбання обов’язкого набору речей для майбутніх занять. Необхідно налагодити щоденний режим так, щоб 1 вересня підйом не викликав негативних відчуттів і першоклассник впевненно йшов до школи з веселою посмішкою.

 

Найголовнішою ж вимогою до підготовки сучасних дітей є здатність спілкуватися з викладачами, яку перевіряють під час співбесіди. Психологічне тестування у перший клас спрямоване на перевірку інтелекта малюка, щоб педагоги отримали змогу корегувати програму навчання в залежності від загального розвитку кожного учня. Тому батькам заздалегідь слід підготувати свою дитину до майбутнього тесту.

 

Це потрібно робити доброзичливо та м’яко, деколи перетворюючи процес отримання знань та умінь в цікаву гру.

Перевірка, на котрій неодмінно мають бути присутні логопед, педагог і психолог, відбувається по наступнимпитанням (розробила їх психолог Джеральдін Чейні):

 

 

1. Розвиток пізнання.

 

2. Базовий досвід.

 

3. Мовний розвиток.

 

4. Рівень емоційного розвитку.

 

5. Уміння спілкуватися.

 

6. Фізичній розвиток.

 

7. Зорова пам’ять.

 

8. Рівень слухових здібностей.

 

9. Зорове розрізнення.

 

10. Відношення до книг.

 

11. Зорове сприйняття.

 

При вступі до школи ці тести не обов’язково будуть вікористані у повному об’ємі та не всі одразу.

 

 • Виходячи з цих основних положень, дитина має знати своє ім ’я та імена батьків, пори року з властивими кожній ознаками, місяці та дні тижня, поточні дати.

 

 • Також розрізняти домашніх і диких тварин, характеризувати їхні зовнішні відмінності, називати дитинчат птахів та звірів.

 

 • Поясняти, чим відрізняються овочі від фруктів, кущі від дерев, сад від городу, повітряний транспорт від морського.

 

 • Визначати геометричні фігури та знаходити зайвіпредмети.

 

Питання можуть придумувати самі батьки (наприклад, під час буденних домашніх справ або напрогулянці).

Не дивуйтеся, якщо на тестуванні у перший клас можуть запропонувати доторкнутися лівою рукою до правого вуха або зробити 5 кроків вперед. Або пояснити, чим голосна літера «А» відрізняється від приголосної літери «Б». Інколи педагог ставить складні питання на кшалт «Що спільного у їжака і молока?» (Відповідь: «Обидва згортаються») для того, щоб дитина знайшла власне, нехай і дуже незвичне, рішення. Важливо, щоб малюк не розгубився і, наприклад, пообіцяв неодмінно знайти відповідь у майбутньому.

 

Пам’ятайте – батьки за бажанням мають повне право бути присутніми на тестуванні і при потребі надавати інформаціну та емоційну підтримку дитині. Адже тільки від вас самих залежить, чи стане святом для всієї родини майбутне навчання у школі. Обов’язково привітайте вашого школярика, зробіть йому подарунок та пригостіть тортом. Покажіть, що він заслуговує поваги і ви пишаєтесь його успіхами. Тільки тоді підготовка до школи принесе задоволення, а вранішні збори першого вересня стануть веселими та легкими.

Оставить комментарий

Комментарии: 1
 • #1

  Лидия (Четверг, 12 Ноябрь 2015 21:55)


  Для мене є дуже важливим розвиток дитини, це з 4 років ми інтенсивно вчимося читати, хочеться щоб коли дитина пішла до школи, то їй було легше адаптуватись, в школах вже з першого класу скільки вимагають, це аж трішки дратує.
  Не хочеться з малечку на доньку скільки звалювати, тож намагаюсь подавати їй знання в ігровій формі. Почала передплачувати дитячий журнал «Пізнайко», журнал мені в моїй місії допомагає, це ще дивовижна нагода провести з дитиною час весело і ефективно. Дуже раджу!