Корисні лінки

Сварочные аппараты купить с доставкой по Украине

Клуб будущих мам Mamaclub

Сварочный инвертор купить в Киеве

 

Рейтинг@Mail.ru
Rambler's Top100

Сірники – кращий помічник у розвитку

Більшість батьків розуміють, що ранній розвиток – це не просто данина моді. Його важливість важко переоцінити. Проте чомусь часто-густо обирають дорогі іграшки, не замислюючись над тим, що підручні матеріали дадуть не менше позитиву. З одного боку розвиток, з іншого – радощі через те, що гратися можна тим, що раніше заборонялося чіпати.

 

Поговоримо про сірники. З них можна викладати геометричні фігури та «малювати» картини, розвивати пам'ять, логічне мислення, уяву та увагу. Сірниками можна рахувати, вони допоможуть вивчити літери тощо. І це все не кажучи про розвиток дрібної моторики.  

Найцікавіше те, що сірники підійдуть і п'ятирічним дошколярикам, і трирічним малюкам. 

 

Найпростіше завдання з сірниками – викладання стежки, морських хвилей, драбини. У цьому випадку варто вивчати такі поняття, як довгий/короткий, довше/коротше, вужче/ширше, рівний/хвилястий. Це початки геометрії.   

 

Сірники також допоможуть порозумітися з основними геометричними фігурами. Вищий пілотаж – викладання кола.

Малюнки з сірників – складне завдання. Тут можна викласти будинок, кораблик, дерево, дорога. Спочатку викладайте малюнок за зразком. Пізніше малюк зможе «малювати» сірниками самостійно за допомогою своєї уяви. Вмикайте у такі ігри заняття з розвитку мовлення – малюк буде вам розповідати, що він виклав тощо.

Для дошколяриків добре використовувати сірники для логічних завдань. Наприклад, виклавши один трикутник, дитина має за допомогою ще двох сірників зробити зі свого трикутника два. Або з одного квадрата треба зробити два трикутники за допомогою одного сірника. 

 

Розвиток уважності та пам'яті. Для малюків 5-6 років можна викладати малюнок. Далі треба попросити дітлахів запам'ятати малюнок. Потім закрити його аркушем паперу і дати завдання відтворити малюнок сірниками за допомогою образу, який залишився в дитячій голові.

Увага! Не дозволяйте дітям смоктати сіру (її можна відрізати), ховайте коробок від сірників під час ігор та не залишайте малюків сам на сам з сірниками.

Оставить комментарий

Комментарии: 0