Корисні лінки

Сварочные аппараты купить с доставкой по Украине

Клуб будущих мам Mamaclub

Сварочный инвертор купить в Киеве

 

Рейтинг@Mail.ru
Rambler's Top100

Що взяти з собою до країни знань, або збираємо першокласника до школи

Останній місяць літа – це час, коли триває підготовка до школи. Саме тоді крамниці пропонують широкийасортимент канцтоварів, шкільного одягу та іншого приладдя. Як зорієнтуватися в цьому морі потрібних і не дуже речей батькам першачка, у якого вже позаду лишилися захоплені спогади про центр раннього розвитку чи дитячий садок? Тепер дитина має подорослішати, стати відповідальнішою і самостійною. А для цього потрібно придбатибезліч усього.

 

Портфель

 

Оскільки дитині доведеться носити шкільне приладдя, треба правильно обрати портфель першокласника. Це, перш за все, рюкзак із матеріалу, який не промокає та відштовхує бруд. Спинка його має бути твердою, а лямки широкими. Це стане в нагоді не тільки з точки зору зручності, але і як профілактика порушень постави. Часто-густо діти носять з собою воду, а тому буде зручно, якщо портфель матиме додаткову бокову кишеню для пляшки.

 

Разом з портфелем треба купувати й мішечок для змінного взуття. Одні діти носять його в руках, інші – складаютьвзуття в рюкзак, якщо дозволяють його розміри.

 

Шкільна форма

 

Зазвичай батьки заздалегідь знають, купувати їм форму самостійно чи її будуть замовляти для всього класу. В будь-якому разі варто зупиняти вибір на якісних тканинах, які не мнуться. Практичніше вибирати не однотонну тканину, а комбінувати. Клітинка чи смужка виглядають веселіше, та й плями після сніданку на них не такі помітні.

 

Для хлопців форма – це класичний костюм з метеликом чи елегантною краваткою, сорочки, теплий джемпер на зиму.

 

У дівчат вибір трохи ширший. Це може бути піджак, сарафан, спідниця з жилеткою, блузи та сорочки. Обов’язковослід передбачити декілька пар панчох різних кольорів і традиційні білі банти.

 

Канцелярське приладдя

 

А чим же наповнити портфель першокласника? Сучасні канцтовари для дітей яскраві і гарні, часто нагадуютьіграшки. Тому при підготовці до школи, купуючи зошити, пенал, лінійку, олівці та шарикові ручки, керуйтеся першза все їхньою якістю й практичністю, а не зовнішнім виглядом. Не забудьте також про засоби для творчості. Фарби,пластилін, клей, олівці, кольоровий папір і картон – все стане в нагоді, і багато цих матеріалів не буває.

 

Меблі першокласника

 

Якщо все, що зазначено вище, можна назвати атрибутами шкільного життя, то меблі – це запорука того, щонавчання не стане для вашої дитини шкідливим. Сидіти дітям доведеться багато: і в школі, і за виконаннямдомашніх завдань.Томузаздалегідь слід передбачити правильний стілець. Він має регулюватися по висоті.Найчастіше батьки купують дітлахам звичайні комп’ютерні стільці для дорослих. Але ж слід пам’ятати, що ногидитини мають стояти на підлозі, а якщо дитина ще не виросла настільки, то слід передбачити підставку.

 

Для того, щоб привчити дитину до порядку, знадобиться книжкова шафа чи полиця. Саме там можна зручнорозмістити все шкільне приладдя.

 

При підготовці до школи важливо детально продумувати кожну річ. Нехай вона буде якісною, хоч і дорожчою, ніждешевою і одноразовою. Бажаємо батькам терпіння і витримки, а дітям – натхнення і гарного настрою на шляху до країни знань!

Оставить комментарий

Комментарии: 0