Корисні лінки

Сварочные аппараты купить с доставкой по Украине

Клуб будущих мам Mamaclub

Сварочный инвертор купить в Киеве

 

Рейтинг@Mail.ru
Rambler's Top100

Готуємося до школи спокійно і впевнено! Тести для вступу у перший клас здолають усі!

Для дітей, на яких чекає у 2014 році перший класс, настала пора підготовки до школи. Батьки вже зараз хвилюються, адже розуміють, що доведеться проходити неабияке тестування перед вступом до школи. Щоб уникнути проблеми, слід її передбачити – дитина, чиї батьки працювали над рівнем підготовки до школи і спілкуються з нею, як з дорослою людиною, пройде тестування легко и спокійно, адже:

  • Такі батьки ніколи не спробують відвести дитину до школи, котра їй не цікава, тобто з поглибленим вивченням предмету, що суперечить інтересам школяра.

ПОРАДА: поцікавтесь у дитини, чим би вона хотіла займатись, спостерігайте за нею та її заняттями, щоб зрозуміти, до чого вона має хист. Не слід думати, що якщо в сім’ї усі економісти, то так буде і з вашим сином чи дочкою. Чудово малює? Будь ласка, відведіть до художньої школи. Цікавиться іноземними мовами? То чому б не надати їй можливість навчатися у школі з поглибленим вивченням іноземних мов?

  •  Цей пункт може стати продовженням попереднього. Якщо ви обрали школу, що ставить головний акцент на певних предметах, то і тестування буде відповідним.

Наприклад, майбутнім математикам доведеться розв´язати невеличку кількість простих задач. «Гуманітарна» дитина може не впоратись с таким завданнями. Так само важко буде на мовному тесті юному матиматику. Врахувавши інтереси дитини, ви врятуєте її від стресу, адже саме на тесті виявиться, що її хоббі – це і є справжня підготовка до школи. Це дуже важливо, адже елементарні знання важливі. Незалежно від напрямку навчання у школі, дошколярик має розумітися на рахуванні до 10-ти и назад, знати алфавіт, геометричних фігур, мати елементарні знання про навколишній світ тощо.

• Дуже важливою для педагогів є перевірка на логічне мислення. З її допомогою вони дізнаються більше про дитину, тобто наскільки вона розвинена на даний момент, наскільки легко чи важко їй даються відповіді на питання, що не потребують спеціальних знань, та перевіряють здатність дитини до елементарного аналізу. А це залежить від наступного...

 

Ранній розвиток – це фундамент для набуття нових знань. Якщо дитинча з раннього віку отримувало від батьків достатньо уваги, а також займалося з ними, то все пройде набагато легше.

  

1. Вправи на моторику рук та спеціальні іграшки потрібні – це знадобиться для навчання письму, адже саме від розвиненої моторики залежить, наскільки рученята школярика готові до того, щоб гордо тримати в них ручку и прописувати свої перші букви.

  

2. Ваше спілкування з дитиною теж було недаремним. Здатність чітко вимовляти слова, базові знання про місяці, числа, дні, пори року, назви тварин, загальні знання про навколишній світ, форми та особливості всього, що дитину оточує, - це те, чому в школі не вчать, все це пізнається в спілкуванні з батьками, іншими дітьми і т.д.

 

3. Основна інформація про себе та людей, котрі поряд з дитиною завжди. До чого це? Дитина, котра от-от піде до школи, дійсно має вміти розказати щось про себе, свою родину, друзів – це нормальний рівень для малечі такого віку.

 

• Дитина, чия думка вдома важлива, особливо коли мова йде про неї саму, набагато простіше спийматиме незнайомих педагогів на тестуванні. До неї будуть звертатись, як до дорослої, хоча бувають і щасливі винятки, коли вчитель добре знає, якспілкуватися з маленьким учнем так, щоб позбавити його зайвого хвилювання.

 

Підготовка до школи дуже потрібна, вона допоможе навіть психологічно. Як? Просто! Дитина зможе сконцентруватись у новій незнайомій ситуації та швидко і чітко відповідати на питання екзаменатора.

• Найголовніше – це поведінка батьків. Дитина має розуміти, що вступ дошколи і тестування – це її, можливо, перший самостійний крок. Готуйте дитину, але не заважайте, підтримуйте, але не підказуйте, захищайте, але не закривайте від світубілого.

 

Любіть свою дитину і не тягніть її на висоти, що їй не потрібні. Елітна школа? Високий рівень? Екзамени на вступ, як в університет?! Якщо дитина сама до цього тягнеться і це саме її рівень – будь ласка! Якщо ні – не силуйте.

 

Підготовка до школи потрібна в будь-якому разі, оскільки саме вона може дати дитині впевненість на тестуванні і фору в подальшому навчанні. Чудово, якщо цим займаються батьки, ще краще, якщо спеціаліст. Але не це головне. Не бійтеся результатів, гірших за очікувані, – тести перевіряють, в першу чергу, на здатність до навчання, а не на геніальність. У багатьох школах вони взагалі проходять на формальному рівні, тобто без поглиблень.

 

Оставить комментарий

Комментарии: 1
  • #1

    Лидия (Четверг, 12 Ноябрь 2015 21:49)

    Для мене є дуже важливим розвиток дитини, це з 4 років ми інтенсивно вчимося читати, хочеться щоб коли дитина пішла до школи, то їй було легше адаптуватись, в школах вже з першого класу скільки вимагають, це аж трішки дратує.
    Не хочеться з малечку на доньку скільки звалювати, тож намагаюсь подавати їй знання в ігровій формі. Почала передплачувати дитячий журнал «Пізнайко», журнал мені в моїй місії допомагає, це ще дивовижна нагода провести з дитиною час весело і ефективно. Дуже раджу!