Корисні лінки

Сварочные аппараты купить с доставкой по Украине

Клуб будущих мам Mamaclub

Сварочный инвертор купить в Киеве

 

Рейтинг@Mail.ru
Rambler's Top100

Як обрати найкращу іграшку для свого малюка?

Игрушки для детей

Полиці іграшкових крамниць переповнені. Різнобарвні, яскраві, гарні іграшки так і просяться потрапити до рук нового маленького господаря. Але дуже часто буває так, що малюк отримує іграшку, вона його цікавить годину-другу, можливо, цілий вечір, а наступного дня опиняється забутою разом з іншими, такими ж гарними, але нецікавими і непрактичними забавками.

 

Як результат, у кожній, навіть не дуже заможній родині, виростають гори іграшок, які з часом перетворюються на склад брухту. Що стосується м’яких іграшок, то у них доля одна на всіх – вони чудово збирають пил.

 

Щоб уникнути подібного, важливо обирати ті іграшки, які будуть відповідати віку й сприятимуть розвиткові дитини. Вони лишатимуться актуальними для малюка впродовж тривалого часу і не опиняться в купі забутих іграшок. Про те, як правильно обирати іграшки, і піде далі мова.

 

Що означає надпис «3+»? Нічого!

 

На деяких іграшках існують надписи із зазначенням віку. Якщо на пазлах написано «3+», то це означає не те, що дитина зможе їх складати, а те, що вже не так страшно, що вона проковтне дрібну деталь. Для розвитку дитини треба обирати ті іграшки, які відповідають її темпераменту. Рухливим, активним дітлахам цікаві іграшки, які сприятимуть фізичному розвитку (м’ячі, велосипеди, машини, залізниця, кеглі), або ігри, грати в які потрібно за допомогою дорослих. Діти, спокійні й посидющі, залюбки складатимуть пазли,  гратимуть в мотузкові ігри і розфарбовуватимуть.

 
Игрушки для детей

Ціна і якість іграшок

 

Ви зіштовхнулися з тим, що куплений новенький водяний пістолет розбився, щойно упав на підлогу? Це красномовно свідчить про те, що перед вами дешева іграшка. Якщо ви купуватимете іграшки в фірмових магазинах і навчитеся вирізняти якісну пластмасу, то зможете забезпечити дитину забавками не на один рік.

 

Для розвитку дитини краще купити декілька добротних корисних іграшок, аніж купу дешевих речей, які дуже швидко псуються. Коли вони ламаються, то ще й стають небезпечними, оскільки завжди є вірогідність того, що дитина зробить собі шкоду за допомогою такої цяцькі.

 

Игрушки для детей

Іграшки і розвиток дитини

 

Граючи, діти мають розвиватися. Тому й іграшки варто підбирати, добре усвідомивши, чого вони навчать дитину. Стріляти з пістолета і одягати кайданки дітей не варто вчити. Придумайте, чим зацікавити.

 

Можна власноруч зробити фігурки з гіпсу, використавши спеціальні форми, зробити мобіле (рухливу підвісну іграшку), розфарбувати і прикрасити вже готову скриньку або скарбничку, зліпити іграшку і розфарбувати її. Варто тільки зазирнути у крамницю, де продаються набори для творчості. Розраховані вони або на дітей від 5-6 років. Але діти можуть творити спільно з батьками. Таким чином, ви сприятимете розвиткові творчих здібностей своєї малечі.

 

Розвиваючі іграшки – це не тільки весело, але і цікаво, і корисно. Це потреба часу, коли часу стає дедалі менше і не можна втрачати можливість вплинути на розвиток своєї дитини в процесі гри. У цей момент вона найкраще сприймає те, що б ви хотіли вкласти у її маленьку голівку.

Оставить комментарий

Комментарии: 1
  • #1

    Христина (Четверг, 12 Ноябрь 2015 21:14)

    Ми весело і ефективно проводимо час за дитячим журналом «Пізнайко», там багато розвиваючих ігор та завдань на розвиток логіки у дитини, ще в кожному номері нова настільна гра, гаємо в неї всією родиною. Нам дуже подобається цей журнал, раджу!