Корисні лінки

Сварочные аппараты купить с доставкой по Украине

Клуб будущих мам Mamaclub

Сварочный инвертор купить в Киеве

 

Рейтинг@Mail.ru
Rambler's Top100

Є вільна хвилинка і знову немає чим зацікавити дитину? Давайте творити разом з малюками!

Часто трапляється, що сучасні батьки ламають собі мозок, чим би у вільний від роботиі садочка час зайнятися з дитиною, і просто пускають своє чадо до телевізора, комп'ютера чи ай-пада. Але ж це неправильно і нерозумно.

 

Виявляється, що можна долучити дитину до безлічі цікавих занять і провести час цікаво. До вашої уваги п'ять видів творчості та поради щодо їх удосконалення.

 

Ми малюємо цілий світ!

 

Малювання фломастерами, фарбами, олівцями або звичайною кульковою ручкою – це класика проведення часу з дошкільником, тому більшість порад тут будуть зайвими. Скажімо лише декілька слів.

 

1. Не обмежуйте творчість дитини альбомним аркушем, використовуйте ватмани аболисти А3.

 

 2. Для менших малюків придбайте великі зручні пензлі. А ще не забудьте про спеціальні «пальчикові» фарби. Адже розмазувати фарбу руками – величезне задоволення. Не вірите? Спробуйте самі!

 

3. Для особливо завзятих митців обліпіть шпалери в кімнаті чистими ватманами. Це збереже дизайн приміщення і ваші нерви, а ось дитяча радість буде безмежною.

 

Якщо уроки малювання не до вподоби малюку, запропонуйте йому спільне розфарбовування готових картинок.

 

«Я мозаїку складу…»

 

Ще одне неймовірно корисне завдання для тренування дрібної моторики і посидючості.

 

Можна купити готову мозаїку, але рекомендуємо пошкребти по засіках і знайти різні крупи, намистини, дрібні камінчики тощо.

 

З усього цього скарбу можна створити справжній шедевр на товстому картоні, змащеному клеєм ПВА.

 

Спочатку зробіть з клею малюнок, а потім викладайте на нього підручні матеріали.

 

До речі, основою для мозаїки може стати пластилін, розмазаний тонким шаром по листу картону.

Часто трапляється, що сучасні батьки ламають собі мозок, чим би у вільний від роботиі садочка час зайнятися з дитиною, і просто пускають своє чадо до телевізоракомп'ютера чи ай-пада. Але ж це неправильно і нерозумно.


Виявляється, що можна долучити дитину до безлічі цікавих занять і провести час цікаво. До вашої уваги п'ять видів творчості та поради щодо їх удосконалення.


Ми малюємо цілий світ!


Малювання фломастерами, фарбами, олівцями або звичайною кульковою ручкою – це класика проведення часу з дошкільником, тому більшість порад тут будуть зайвими. Скажімо лише декілька слів.


1. Не обмежуйте творчість дитини альбомним аркушем, використовуйте ватмани аболисти А3.


2. Для менших малюків придбайте великі зручні пензлі. А ще не забудьте про спеціальні «пальчикові» фарби. Адже розмазувати фарбу руками – величезне задоволення. Не вірите? Спробуйте самі!


3. Для особливо завзятих митців обліпіть шпалери в кімнаті чистими ватманами. Це збереже дизайн приміщення і ваші нерви, а ось дитяча радість буде безмежною.

Якщо уроки малювання не до вподоби малюку, запропонуйте йому спільне розфарбовування готових картинок.

 

«Я мозаїку складу…»


Ще одне
 неймовірно корисне завдання для тренування дрібної моторики і посидючості.
Можна
 купити готову мозаїку, але рекомендуємо пошкребти по засіках і знайти різні крупи, намистини, дрібні камінчики тощо.

 

З усього цього скарбу можна створити справжній шедевр на товстому картонізмащеному клеємПВА.

Спочатку зробіть з клею малюнок, а потім викладайте на нього підручні матеріали.
До речі, основою для мозаїки може стати пластилін, розмазаний тонким шаром по листу картону.

Наші пальчики втомилися

 

Усі фахівці дитячого розвитку рекомендують ліплення для дітей із затримками мовлення, оскільки гра з пластиліном або глиною - ідеальна гімнастика для пальчиків, а, як відомо, саме від рівня їх розвитку залежить рівень володіння рідною мовою.

 

Для зовсім маленьких дітлахів підходить м'який пластилін на основі бджолиного воскуабо тісто, а от дошкільнятам старшого віку краще обрати найтвердіший пластилін, робота з яким потребує максимальних зусиль.

 

Малюнки на склі

 

У магазинах часто-густо продають готові заготовки для вітражів, але до такого творчогозаняття можна підготуватися самостійно.

 

Вам знадобиться скло або прозорий пластик (для молодшого віку), пластилін (він буде контуром для уроків малювання здитиною) й акрилові фарби.

 

Викладайте контуром малюнок та зафарбовуйте його фарбами - нічого складного, азадоволення море.

 

Дряпалки - розвага для найнепосидючіших

 

Діти, які не можуть довго всидіти за одним заняттям, з великим задоволенням «дряпають малюнки». Готові «дряпалки» продають у відділах для дитячої творчості, але таку картину можна виготовити самостійно.

 

Подбаємо про фон - аркуш білого щільного картону (не глянцевий) довільно розфарбовуємо різнокольоровими восковими олівцями.

 

Змішуємо чорну або кольорову туш з кількома краплями рідкого мила. Наносимо цю суміш на віскову абстракцію і чекаємо, коли фон застигне.

 

А тепер беремо голку або дерев'яну зубочистку і дряпаємо на туші хоч бабу, хоч козу.

 

Шановні батьки, не забувайте про креативність і частіше вмикайте уяву, тоді ваше дозвілля з дітьми буде барвистим і яскравим!