Корисні лінки

Сварочные аппараты купить с доставкой по Украине

Клуб будущих мам Mamaclub

Сварочный инвертор купить в Киеве

 

Рейтинг@Mail.ru
Rambler's Top100

Від маляти до школярика - зростаємо разом!

Девочка-цветок

Дитина - це квітка, чи не так? Втім, саме від батьків залежить, чи стане доля дитини квітучим садом, чи зів’яне вона, не відкрившись. Розділ «Цікаві статті» 

орієнтований, перш за все, на батьків, котрі мріють про щасливе 

майбутнє для своїх дітей, що сьогодні можливе лише за умови кропіткої праці задля усебічного 

розвитку малюка.


Саме так, сьогодні ще малюк, а завтра школярик, і нарешті доросла людина – ваше майбутнє. Яким ви бачите його?

 

Батькам маленьких діточок зараз не легко - методик розвитку багато, порад ще більше. Втім, якщо хтось вже має досвід виховання, то йому набагато легше знайти «діамант у піску». Та що робити тим, хто хвилюється за майбутнє свого первістка і вже встиг заблукати в темряві, здавалося б, таких чудових і слушних настанов? Насправді, правильне рішення завжди десь поряд: слід лише дослухатися до слів досвідчених педагогів та батьків (2 в 1). Саме вони допоможуть вам, адже мають знання, як теоретичні, так і практичні. Розвивайте свого янгола з радістю та впевненністю, без зайвих тривог.

Дуже важливим періодом життя стає 

навчання дитини в школі. Ось ваш школярик поруч, такий дорослий і маленький водночас. Головна задача батьків у цей 

час полягає в тому, щоб дитина розуміла, що школа - це не дитсадок, а домашні завдання обов’язкові для виконання. Тут і починаються перші проблеми.

Школьник

Як перетворити навчальний процес на захопливу подорож крізь науку? Як заохотити дитину правильно? Як допомогти їй, навчивши долати труднощі самотужки? Питань безліч, а всі відповіді ви знайдете тут. 

 

І нарешті головне! Діти ростуть швидко, в них з’являються турботи, обов’язки, втім, неслід забувати, що, перш за все, вони діти, тобто їм просто необхідне розумно організоване дозвілля. Чому розумно? Тому що навіть з ігр можна отримати користь. Ігри - це не просто біг, сміх, веселощі. Це і навчання життю в соціумі, надбання та розвиток певних навичок і т.д.

 

Ви читаете ці рядки і це означае, що турбота про дітей для вас важливіша завитраченний час. Ви на правильному шляху! Наступні матеріали допоможуть вам знайти відповіді на всі питання, що хвилюють та турбують вас, а також перетворити такі складні для багатьох періоди у щасливі хвилини, години та роки життя.

Подготовка к ЕГЭ по английскому найти репетитора по английскому.