Корисні лінки

Сварочные аппараты купить с доставкой по Украине

Клуб будущих мам Mamaclub

Сварочный инвертор купить в Киеве

 

Рейтинг@Mail.ru
Rambler's Top100

Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання

Підготовка до ЗНО: складете – нікуди не дінетесь

 

У багатьох одинадцятикласників волосся стає дибки при одному згадуванні ЗНО. Що вже казати про їхніх батьків, які переймаються весь навчальний рік, чи складе дитя надскладні тести.

 

Маємо заспокойти: складе, обов'язково складе, особливо якщо готувався протягом року, а не бив байдики.

 

Як підготуватися до ЗНО ефективно?

 

Навіть якщо до складання тестів залишилось усьго кілька місяців, не лякайтесь, не опускайте руки, не переносьте іспити на наступний рік, пам'ятайте: еффективна підготовка до ЗНО можлива.

 

На базі нашого Центру педагоги розробили прискоренні методики вивчення матеріалу для успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання. Завдяки цьому весь найнеобхідніший матеріал розкладеться по поличках вашої пам'яті легко та швидко.

 

Яку б дисципліну для вивчення ви не обрали, ми гарантуемо вам

 

  • послідовне розв'язування проблеми нерозуміння предмету,
  • закриття прогалин в знаннях, які накопичилися протягом 11 років навчання в школі,
  • плідну роботу на заняттях два рази на тиждень,
  • відчутні результати вже через місяць.

 

Крім того, ми завжди слідкуємо за новинами Міністерства освіти і маємо у своєму арсеналі найсвіжіші підручники для підготовки до ЗНО.

 

Особливістю нашой роботи з учнями є те, що вам нетреба купувати тонни посібників і довідників, ми забеспечуемо під час навчання усіма необхіднними матеріалами.

 

І ще одне. Наші викладачі працюють за шкільними та вузівськими підручниками, такий спосіб вивчення матеріалу, як показує практика, дає неабиякі результати.  

 

Інформація для батьків

 

Шановні батьки, якщо ви переймаєтесь успіхами ваших дітей і хочете дізнатися про подробиці їхнього навчання, телефонуйте до нашого Центру. Вам обов'язково нададуть найсвіжішу інформацію про рівень учня, його успіхи у навчанні, відвідування заннять, віконання домашніх завдать тощо.

 

Пам'ятайте, що ми співпрацюємо з вами заради результату.  

Оставить комментарий

Комментарии: 0