Корисні лінки

Сварочные аппараты купить с доставкой по Украине

Клуб будущих мам Mamaclub

Сварочный инвертор купить в Киеве

 

Рейтинг@Mail.ru
Rambler's Top100

Розвивальні заняття

Багато батьків вважають, що для розвитку дитини у ранньому віці цілком достатньо навчити її писати, читати та рахувати. Насправді ж це лише невелика частка того, що малюк повинен знати, аби повноцінно та гармонійно розвиватися. Для дитини важливо вирости позитивною людиною, вміти спілкуватися з оточуючими, бути позитивною та вільною особистістю. Усе це можуть дати лише усебічні розвиваючі заняття.

 

Центр раннього розвитку – це саме те місце, в якому кожен малюк отримує все необхідне йому в подальшому житті. Наші спеціалісти проводять уроки, що охоплюють всі види діяльності: математика, мова, логічне мислення, малювання, музика і т.д. Під час занять діти не лише вчаться, а й розважаються, тому їм дійсно цікаво відвідувати наш центр. Ми проводимо корекційно розвивальні заняття для усіх малюків віком від 2-х років. Обов’язковим є індивідуальний підхід до кожного учня. Якщо хтось відстає або робить значні успіхи, це буде враховано для корекції навчальної програми.

 

Навчальні курси включають в себе корекційно-розвивальні заняття по тих основах, які в майбутньому дозволять дитині набагато легше почувати себе в школі чи іншому навчальному закладі. Інтелект малюка буде розвиватися швидкими темпами, що обов’язково згодиться йому в житті.

 

Для зацікавлення дитини, стимулювання її моторики та логіки розвиваючі заняття передбачають проведення багатьох цікавих ігор. Відомо, що за допомогою ігор можна ефективно та легко навчити дитину тому, чого вона не здатна засвоїти при звичайних методах навчання. А спілкування зі своїми однолітками вчить малюка, як потрібно спілкуватися та поводити себе з оточуючими. Комунікативні навички, отримані в цей час, дозволять хлопчикам та дівчаткам швидко вливатися в будь-який колектив, коли вони підростуть.

 

Розвивальні заняття нашого центру не зосереджуються лише на одній методиці, якою б ефективною вона не була. Для кращого ефекту спеціалісти відбирають найкраще з різних навчальних програм, створюючи максимально доступні та результативні розвиваючі заняття.

Розвивальні заняття

Завдяки тому, що в нашому Центрі заняття проходять в міні-групах, кожному малюку викладачі приділяють стільки часу, скільки необхідно. Декількох занять на тиждень цілком достатньо, щоб дитина активно розвивалася, отримуючи цінні знання та проводячи час весело.

 

Оставить комментарий

Комментарии: 1
 • #1

  Папа Андрей (Пятница, 19 Октябрь 2012 22:54)

  Моему сыну сейчас 7 лет, а посещать логопеда в детском центре мы начали, когда ему было 6.
  После занятий, по дороге домой, он не замолкал ни на минуту, так ему было интересно.
  А однажды, рассказывая об очередном занятии, он непроизвольно произнес "тракторист" с таким четким"Р", что сам опешил. И как рассмеется!
  В общем, у него тогда было море положительных эмоций.
  В центре все очень просто, но так уютно и душевно.
  Всем родителям, живущим по принципу "Все лучшее - детям", я настоятельно рекомендую РОЗУМНИК.