Корисні лінки

Сварочные аппараты купить с доставкой по Украине

Клуб будущих мам Mamaclub

Сварочный инвертор купить в Киеве

 

Рейтинг@Mail.ru
Rambler's Top100

Підготовка до школи

Шлях до Країни знань діти мають пройти за руку зі своїми батьками. Від вас, уважних, люблячих і терплячих, залежатиме, з радістю чи острахом йтиме дитина насвій перший шкільний урок.

 

Матеріальна база

 

Зробити знання цікавими, а сам процес захоплюючим – чи не це покликання дорослих?

 

Щоб підготувати дитину до школи, ми зібрали найцікавіше і найкорисніше - методичний, ігровий та наочний матеріал. Завітайте до нашої скарбнички знань. Познайомтеся з нашими програмами, розрахованими на виховання творчої особистості, яка не відступить перед першими проблемами і знайде вихід.

Розвиток творчості

 

Розвиток здібностей, формування бази для майбутніх знань, зацікавлення навколишнім світом – на це звертають особливу увагу наші педагоги. Вони не тільки вчать основам майбутньої шкільної науки, вони розкривають перед дитиною світ в усій його красі.

 

Під час навчального процесу діти отримують можливість розвивати свої творчі здібності. У нас немає нудних і нецікавих завдань. Найвідповідальніші процеси, як то письмо, читання, говоріння, супроводжуються в нашому центрі кольоровими посібниками, цікавими зошитами, мультфільмами, ігровими матеріалами.

 

Навчання і пізнання

 

Ми навчаємо – граючись, розкриваємо малечі світ – зацікавлюючи. Ми не простоготуємо до школи, намагаючись якомога скоріше викласти матеріал. Ми поєднуємо творчість з навчанням, вчимо не тільки дітей, але і їх батьків. Після занять у Центрі у вас не виникне непорозуміння і підготовка до школи стане бажаним, цікавим заняттям для всіх.

Ми поєднуємо:

 

• заняття з математики з логікою та основами геометрії;

• вивчення букв, читання - з розвитком мовлення, уваги та уяви;

• навчання письму - з розвитком моторики і підготовкою руки до письма.

 

Усі ці процеси ми пов’язуємо з пізнанням нашого неповторного навколишнього світу і супроводжуємо творчими завданнями.

 

Ми не даємо готових рішень. Ми вчимо знаходити відповіді самостійно і творчо мислити.

 

Також ми впевнені, що після подібних занять навчання стане процесом захоплюючим, а у дітей та їх батьків виростуть крила на шляху до Країни знань. Запрошуємо вас і ваших малюків до цієї подорожі!

Индивидуальные занятия по английскому языку групповые и индивидуальные занятия английским.

Оставить комментарий

Комментарии: 0