Корисні лінки

Сварочные аппараты купить с доставкой по Украине

Клуб будущих мам Mamaclub

Сварочный инвертор купить в Киеве

 

Рейтинг@Mail.ru
Rambler's Top100

Англійська мова

Центр раннього розвитку «Розумник» проводить уроки англійської мови для дітей віком від 2,5 років. Для кращого засвоєння матеріалу вивчення іноземної мови поєднується с розвивальними знаннями. Наприклад, на заняттях малюкам розповідають про різні країни, традиції, природу, урізноманітнюють уроки іграми и т.д. Кожен наш викладач чудово розуміється на створенні цікавого за захоплюючого уроку для дитини. При цьому основним завданням є саме засвоєння англійської мови. Спеціальні навчальні програми сприяють швидкому вивченню нових слів дитиною.

 

Уроки англійської мови для дітей у нашому центрі – це якісне навчання, поєднане з цікавим проведенням часу.

 

Коли починати вивчати іноземну мову?

 

Розпочати навчання в ранньому віці дуже важливо, оскільки діти добре засвоюють нові знання. Тому ранній розвиток дітей варто поєднувати з вивченням іноземних мов. Малюк чудово запам’ятовує усе почуте і побачене, особливо якщо йому це цікаво. У дошкільнят є чудові здібності до імітації, тому їх доволі легко навчити усім тонкощам іноземної вимови. 

 

Центр раннього розвитку «Розумник» запрошує усіх малюків подорожі в країну англійскої мови разом з героями освітніх мультфільмів English Pingu, Big Muzzy, BlueRoom та FairyLand. З кожної методики наші викладачі беруть найкраще та роблять заняття цікавими. 

Під уважним наглядом викладачів учні читають віршики, співають пісні англійською мовою, розгадують загадки, грають у логічні ігри. Щоб отримані знання не забулися, вони протягом усього курсу систематично повторюються.

 

Варто виділити наступні переваги нашого мовного навчання для малюків:

 • Класи, в яких проводяться заняття, обладнані всією необхідною електронікою, іграшками, учбовими матеріалами.
 • У навчанні використовуються всесвітньо відомі методики.
 • Англійська мова для дітей поєднується з цікавими розвагами. Хлопчики і дівчатка з радістю ідуть на заняття, а не роблять це через силу.
 • До кожної дитини передбачено індивідуальний підхід. Викладачі розуміють, що англійська мова для дітей може бути доволі складною, тому стежать за успіхами кожного учня. 

Оставить комментарий

Комментарии: 2
 • #1

  Валерия Трифонова (Среда, 17 Август 2011 15:58)

  Добрый день!
  Хотели бы записать ребенка в группу английского языка. 3,5 года, девочка Женя (ходили к вам на ИЗО и развивалку весь год. По каким дням и во сколько будут занятия? Есть ли уже записавшиеся на английский дети?

 • #2

  rozumnik (Среда, 17 Август 2011 16:33)

  Добрый день, занятия в нашем Центре начинаются с 12 сентября, записываться в группы можно будет с 1 сентября. Ждем вас :)

  Новые группы еще не набирались, но старые наши ученики (с прошлого года) придут на английский обязательно. Вы будете оформлены в новую группу. Как обычно, в группе больше 5 человек детей не будет.