Корисні лінки

Сварочные аппараты купить с доставкой по Украине

Клуб будущих мам Mamaclub

Сварочный инвертор купить в Киеве

 

Рейтинг@Mail.ru
Rambler's Top100

Центр раннього розвитку дитини – комплексний підхід до поняття освіти

діти стрибають

Центри раннього розвитку пропонують безліч послуг, методик і т.д. Втім, наш орієнтований повністю на дитину та її інтереси. Нестандартний підхід гарантує успішний результат занять та жвавий інтерес маляти до уроків. Це зумовлено тим, що педагоги, маючи чудову освіту та роки практики за плечами, адекватно сприймають усі популярні методики (Доман, Монтесорі, Нікітін, Ібука) і використовують їх, та не зупиняються на чомусь одному, а виокремлюють найцікавіше саме для вашої дитини. Вони дадуть дитині все, адже серед них немає жодного вчителя, котрий увійшов у колектив лише завдяки диплому – у нас працюють за покликанням.

 

Що ми даємо дитині?

Що дитина отримає в нашому центрі?

 

Слід розповісти по порядку. Тож почнемо

Заняття з дітьми

Розвивальні заняття

 

Важливим є використання головних сучасних методик розвитку дитини. Те, що здається таким простим, може вплинути на долю дитини, її мислення, сприйняття світу. Ранній розвиток особливо важливий, адже вчить дитину… вчитись та розвивати ті навички, що дуже знадобляться вже на етапі підготовки до школи та й у подальшому навчанні. Навіть заняття з образотворчого мистецтва ніколи невписуються в жорсткі рамки типу «папір, малюнок, олівець», тобто прості уроки малювання, а вміщують у себе інші заняття, направлені, наприклад, на розвиток дрібної моторики.

 

Дуже важливим є зв’язок між тим, що дитину оточує, і тим, що вона зображує на малюнку чи виліплює крихітними пальчиками. Викладачі нашого центру створюють захопливі плани занять, присвячених певним темам. Врешті-решт, дитина не тільки розвиває рученята, але й пізнає світ.

 

Англійська для дітей

 

Якщо дитина має здібності до іноземних мов, це чудово. Втім, англійська мова єобов’язковим предметом в усіх школах, тому вчити її рано чи пізно доведеться і маленьким математикам, і спортсменам, і майбутнім комп’ютерним геніям. Питання в тому, чи почати якомога раніше (чим менша дитина, тим легше вона сприймає іншу мову), чи витрачати кошти на репетиторів згодом. 

 

Діти в костюмах

Підготовка до школи

 

Немає значення, проходитиме ваша дитина тестування на вступ до школи чи ні, їй треба підготуватись до навчання у першому класі. Це новий етап її життя, тож без стресу не обійтись, хіба що дати дитині можливість відчути атмосферу навчання, отримати важливі базові знання, що їй знадобляться для психологічної акліматизації. Не менш важливим є розвиток мовлення, адже багато дітей навіть за декілька місяців до школи мають певні проблеми. Інколи допомогти зможе психолог, інколи справа за логопедом. До речі, для комфорту дитини, обидва спеціалісти працюють у нашому центрі, тобто малюк може і навчатися у нас, і відвідувати спеціаліста.

 

Як проходять заняття?

 

Попередньо створюються групи від 4 до 5 діточок – таким чином жодна дитина не лишається без уваги. До груп приймаємо діти віком від 2.5 років.

 

Батьки зовсім маленьких учнів можуть не хвилюватися, адже заняття старших груп триває годину, а от малеча займається протягом 30 хвилин, втім, навіть такі коротенькі заняття розділені на цікаві блоки, що стають запорукою концентрації уваги дитини впродовж усього уроку.